K ADOPCI

23.07.2019

Aramis a d´Artagnan hledají domov

Luxusní kočičí mušketýři d´Artagnan (zrzavý) a Aramis (stříbrnomodrý) hledají SPOLEČNÝ domov  

Vrňky... říkají mi d´Artagnan. Jsem bojovník... Vyhrál jsem tu největší bitvu společně s bratry Aramisem a Portosem (adoptovaný), totiž ŽIVOT sám. Naše maminka byla odebrána za pět minut dvanáct, byla urgentně odvezena na vet., kde podstoupila císařský řez. Náš start do života nebyl jednoduchý. Místo mateřského mléka jsme se museli spokojit se sunarem pro koťátka, vzhledem k podchlazení a náročné rekonvalescenci u maminky jsme pomalu ztráceli sací reflex. Nakonec jsme se za pomocí lidských rukou a odhodlání dokázali jeden po druhém odrazit ode dna. Až na naši sestričku Lunu, pro kterou císař přišel pozdě a je pro nás navždy připomínkou toho, jak lidská pasivita dokáže rozhodnout v otázce života a smrti..

Sací reflex nám po všech dramatech z dětství zůstal dodneška a musím říct, že si sání moc užíváme, přešlapujeme v peřinách a sajeme si naprázdno a vůbec jsme povahou batolátka.☺️ Vzhledem k péči, pozornosti a lásce, které se nám dostalo ze strany naší kočičí i lidské maminky, bychom rádi našli společný (Aramis je jediný, který mi z rodiny zůstal a milujeme se <3 ) domov, který ocení naši unikátní a komunikativní povahu rozesmívat, bezpodmínečně milovat, neúnavně vrnět, vřele vítat, odevzdaně se chovat v náručí a roztomile vyžadovat pohlazení ducáním, skákáním do náruče a přiběhnutím na zavolání. Jsme spíše jako dvě šťěnátka, jenž jsou na člověku citově závislá. Dobře nám bude v domově u citlivých lidí, kteří nás budou vnímat jako životní partnery a nabídnou nám interaktivní prostředí a bezpečné zázemí (sítě), kvalitní krmivo, pozornost, lásku a místo nejen v posteli, ale hlavně v srdci.


Je nám 13 měsíců, jsme vychováváni v bytovém klidném prostředí bez psů. Jsme odparazitovaní, plně vakcinovaní, čipovaní, testovaní (FIV i FELV neg.), kastrovaní, jsme hrdými majitelu EU pasů a zdrav. průkazů. Domů půjdeme oproti podepsání adopční smlouvy. Vycestovat můžeme i do zahraničí. Poradenský servis samozřejmostí.

Pokud Vám chybí SKUTEČNÍ přátelé.. CHYBÍME VÁM MY DVA... 

Zájemce prosíme, abyste psali sms nebo volali, náhradní maminka není online pořád.
Seznámit se s námi můžete v Plzni po domluvě na tel. 724 300 997

Roztomilá videa s námi můžete sledovat na našem youtube kanálu zde:

Darty a Aramis jsou hlavními postavami v krátkém filmu, který je jim věnován! Jsou to hrdinové, kteří vybojovali svůj život... Film je o příběhu těchto dvou velkých duší, které hledají svůj trvalý DOMOV! 


Aristoteles a Amorek

Mňauky! Jsme kluci jako buci. Já, Aristoteles jsem alfa sameček, jsem všude, jsem největší, nejmazlivější, nejakčnější, nejvíce sportovně nadaný.

Můj bráška Amorek je neustále u cecíku přisátá kulička lásky a odevzdanosti. Učím ho řádit, docela mu to jde a po sací siestě to už dokáže pěkně roztočit. Skáče a dělá vruty ve vzduchu. Říkám si, jo! Tohle je můj bráška! Budeme rádi za společný domov, ale není podmínkou. Hlavně k někomu, kdo nás bude milovat a brát jako členy domácnosti.

Do odpovědných bytových podmínek a laskavých rukou, které nás už nikdy neopustí! Jsme závazek na 15 až 20 let!
Půjdeme na adopční smlouvu s výbavou a adopčním poplatkem v říjnu po vakcinaci a odparazitovaní! 
Loket, tel. 724 300 997

Koťátka a dospělky v dalších dočasných péčích 

Luxusní vymazlená a na kotěcím mléce vypiplaná koťátka HLEDAJÍ ADOPTIVNÍ RODIČE! 

Osud byl k nim krutý! Hozeni do igelitky jako nepotřebná věc...  Naštěstí si jich všimnul starý pán,který urgoval spolky v okolí. Ty neměly místo, a tak volaly SOS. Čtyři malé uzlíčky lásky se dostaly do rukou piplací lidské maminky ještě včas. Zde začal boj o přežití na dudlíčku s náhražkou mat. mléka, který vedle opatrovnice Kateřinky zaměstnal x dalších lidí. Týmová práce se vyplatila a všichni to zvládli.. Ty, jenž jsi je pohřbil zaživa v igelitce bez přístupu vzduchu, věz, že se Ti úmysl nepovedl!

ČERTÍK, BERTÍK, MARLY A SÁRINKA jsou dnes nádherní umazlení andílci. 

Zaslouží si s jejich náhradní lidskou maminkou velký potlesk.Tři raubířci- chlapečci a víla Sárinka, člověku naprosto odevzdaná kočička - hledají domovy.

Jsou všechna odparazitovaná. Chceme rodiče požádat o vakcinaci, až se zabydlí a kastraci min. do roka věku. Opakované mrouskání ani mateřství nejsou schopni zvládnout. Adopční smlouva je samozřejmostí, stejně jako předběžná návštěva. 

Kvůli ztrátě matky jsou vhodní POUZE DO BYTOVÝCH DOMOVŮ! NE NA VEN- nezvládnou to, NE JAKO MYŠILOVKY - neumí lovit, NE JAKO DÁRKY K MALÝM DĚTEM, protože se neumí bránit. Nerozeznávají člověka a kočku, vnímají člověka jako svou maminku, takže potřebují někoho, kdo ocení jejich potřebu být s ním, tulit se a mazlit a kdo je nezradí, neopustí. Chodí si pro pomazelní často a rádi.

Hodí se k lidem, kteří ocení jaké jsou nádherné osobnosti a že jsou to přátelé i na 20 let. Nejlépe dva a dva spolu, ale není nutně podmínkou.

Za sdílení děkují s láskou vypiplaní andílci z Poříčí
Královské Poříčí - tel.776 614 388


Hermiona a Harry 

Kolotoč krutostí na jednom nechvalně známém sídlišti se snažíme s Alexandra Jančová (Konec toulání) a dalšími již několik let zastavit. Mnohdy plašany kastrujeme a vracíme do lokalit. Jsou ale místa, kde to nejde, protože jim místní ubližují. Toto je bohužel jedna z nich.:/ Minulý rok zde vzal místní kovovou tyčí koťátko, které do rána zemřelo na následky brutálního napadení. Další koťátko bylo vloženo do pytle bez přístupu kyslíku, zavázáno! a hozeno k rybníku. Díky pejskařkám, které venčily u rybníka a shodou okolností i dobrým duším se ho podařilo zachránit. Hýbajícího pytle si včas všimly. O tom, že se tu s koťaty hraje vybíjená už jsem psala hodněkrát. Hermonu a Harryho jejich těžce zkoušená plachá maminka instinktivně učila držet se od lidí dál. A víte co? Ani nemusela. Určitě sami zažili, že jsou zde nevítanými hosty. 

Koťátka byla umístěna v dočasné péči, kde se je podařilo napůl vymazlit. CO JE napůl? Nachází se v oba v křehkém stádiu poznávání člověka a hledání důvěry. Chtějí věřit, ale stále mají v očích OTÁZKU... UBLÍŽÍ MI? Z toho důvodu jim nedělají dobře prudké pohyby, braní do ruky apod..Když si myslí, že člověk spí, tajně chodí příst do postele. Ráno si však občas ještě zasyčí. Šrámy na duši potřebují terapii láskou! 

CHCEŠ BÝT JEJICH HRDINOU? VZAL BYS VYMAZLENÍ TĚCHTO DVOU KOŤÁTEK JAKO VÝZVU? 

Hledáme akutně někoho, kdo by jim dal individuální péči trpělivost a čas a zároveň se jim intenzivně věnoval ve smyslu her a zejména mazlení. Někoho, kdo jim přetočí vnímání člověka. Kdo je přesvědčí vlastní láskou, že lidé jsou i dobří. 

Jsou jim 4 měsíce.

Tel. 724 300 997, karlovy Vary

Amy - roční utrmácená maminka

Hledame domov pro kočičí původně bezprizorní utrmacenou maminku,nalezenou jako vysoce březí na ulici.Stihla porodit v teple dočasné péče. Amy je vděčná nenáročná kočička,vděčná za pohlazení,teplo a plnou misku. Bude šťastná v domě se zahradou v klidné lokalitě bez rušného provozu.

V bytě se trápí...

 Její pohled láme srdce.Takhle smutná očička jsem za dobu, co pomáhám kočkám z ulice ještě neviděla. Nereaguje na pamlsky, nereaguje na hry, vábničky, je jako kamenná socha, jen kouká z okna, spí nebo jí. Je rezignovaná.  Proto prosím o max. sdílení a pomoc pro Amy s hledáním domova. Může jít k zodpovědnému člověku, který jí ihned nevypustí a dá ji prostor min. měsíc až dva u sebe v domě. Bude se jí věnovat. Bude si ji hýčkat. Holčička mu za to pokvete před očima. 

Baví ji chování v náručí, mazlení i česání a z lokality víme, že lovila myšky!

Amy je kočička, která potřebuje cítit trávu pod tlapickama, ale potřebuje i zázemí v domě. Je to úžasná holčička do dvou let věku dle vet.. Přijde mi, ze jí člověk ublížil, vyhodil nebo fyzicky napadnul. Ačkoliv je mazlivá a schopna dělat osmičky, náhle dokáže ve vztahu k člověku znejistět. Proto pro ni hledáme klidný domov třeba u starších lidí, bez malých dětí, které by ji mohly tahat. To by se jí nelibilo.

Zaslouží si už jen šťastný a spokojený zivot. Do domova půjde odparazitovana a kastrovaná.
Dočasná péče v KV,tel.724300997


Ross a Phoebe - miminka Amy

Ross a Phoebe hledají společný domov!

Nádherná koťátka - holčicka černobílá a chlapeček černý - hledají nejlépe bytový domov, kde budou milovani a bráni jako členové rodiny. Narodili se původně bezprizorní toulavce Amy - viz výše. Mazliví,čistotní. Odparazitovani,nar. 24.8.2019. Možná adopce i s maminkou.

Adopční smlouva samozřejmostí!
Dočasná péče Karlovy Vary,tel.724300997