Aukce

23.07.2019

Srdečně Vás zveme na naši právě probíhající speciální náramkovou aukci s příběhem na naší facebookové stránce Damián a Oliver pomáhají.

100% výdělku putuje na kočky venkovní, bezprizorní nebo v depozitech.

Pomozte nám pomáhat! Vybírejte z nepřeberného množství krásných a nových věcí s kočičí témaikou nebo našich hand made produktů z dílen kocouřích návrhářů hraček a potřeb Damiánka a Oliverka. 

JAK DRAŽIT? 

Stačí do komentáře pod fotkou vybraného produktu napsat částku, za kterou jste ochotni věc koupit a čekat, zdali ji další dražicí nepřehodí. Po dražbě všechny vítězné dražící kontaktujeme pomocí soukromé FB zprávy. Použití financí můžete sledovat v albu Faktury na FB stránce Damián a Oliver pomáhají

   Dražba trvá do 6.8. 2019 
Stačí kliknout na link níže a vybírat! Dražení je zábava! 

Kreslíme, šijeme, malujeme, háčkujeme, pleteme, montujeme šperky... 

Vše bez nároku na honorář. Náš čas, úsilí, výrobní materiál a finální produkty věnujeme od aukcí. Naše produkty vytváříme s láskou.

Je léto... Kotěcí sezóna...

To znamená hodně krmiva, hodně starostí a hodně financí. My sice nyní žádná miminka v depozitu nemáme, ale to neznamená, že nepomáháme dále. Kvůli prodělané panleukopenii nelze uskutečňovat v prostorách původního depozita dokrmy. Pomáháme fyzicky i finančně v rámci záchrany kočičí maminky Ariely a jejích čtyřech miminek přeživších ze šesti, která jsou umístěna v dočasné péči v Karlových Varech. U maminky jsme zpočátku trávily 24/7, protože bojovala s teplotou a akutním stresem. Všichni by dnes bohužel byly nebýt pomoci po smrti. Maminku honil myslivec s puškou ve snaze ji zavraždit za trest, že na kládách položených na jeho zahradě uschovala svá čerstvě narozená mláďata. Miminka chtěl utopit v kýblu vody. Dva se nepodařilo zachránit. Zesnula po noci strávené v zahradě. V karanténním pokoji byla nakrátko ubytována i batolátka Petrklíček a Prvosenka, kouzelná a milující koťátka, sotva pěti týdenní, vyhozená v krabici u popelnic odsouzená k dlouhé a mučivé smrti dehydratací a vyhladověním. Našli jsme jim po zaléčení domov společný a milující. Máme velkou radost a zároveň nás rmoutí, že něčemu tak nevinnému, dokonalému, milujícímu a bezbrannému člověk dokáže nemilosrdně pečetit osud! Bolí nás z toho u srdce. Máme stále roční kočičky k adopci. Z nich dva, Aramis a d´Artagnan podstupují léčbu zánětu dásní. Predispozice bohužel zdědili po svých biologických rodičích z kauzy Garsonka. Už nás čeká poslední kontrola. Dásně jsou růžové, přesto výdaje za léčbu jsou vyšší, než jsme mysleli. Do toho musíme zasíťovat depozitum, protože v těchto vedrech to již nelze zvládat jako dříve, je tu nedýchatelno. Dále externě pomáháme s kocourkem Luckym s diagnózou FELV, jenž potřebuje veterinární pomoc a dalším dvěma stejně nemocným kočičkám, kterým teď visí na vlásku jejich původní domov, budeme je muset hlídat a případně umístit a dále se o ně starat. Penízky poputují i pro případ v Plzni nalezené osiřelé Julinky, její adoptivní maminky a jejích dětí, kterou měla v péči obětavá dočaskářka Barunka, pro nemoc je nyní nově v péči útulku Konec toulání. Ze zbytku nakoupíme krmivo pro kočičí smečku v zahrádkářské kolonii. I zde je potřeba pomoci dlouhodobě. Pokud se nevydraží dost, nebudeme moci pomoci všem výše popsaným, ale jen některým. Budeme muset zvážit priority. Bohužel nelze kouskovat na mini porce malý raneček peněz, protože se za malé sumy nenakoupí potřebné. Děkujeme za přízeň, dražení a sdílení!